NIP 888 312 11 88

Krzewent 50a, 87-821 Baruchowo

biuro@artmech.pl

+48 733 560 444

Artmech Artur Pyszkowski

Jeśli borykają się Państwo z problemem skrzyni biegów w aucie dostawczym, potrzebują jej naprawy bądz regeneracji - lub chcieliby Państwo po prostu zakupić zregenerowaną przekładnię – trafili Państwo pod właściwy adres! Nasz warsztat gwarantuje fachowość oraz solidne wykonanie usługi poparte pisemną gwarancją.

 

W dzisiejszej dobie rynku wypełnionego niezliczona ilością firm oferujących swe usługi – nie zawsze oczekiwanej jakości – ważnym jest znalezienie takiej, która zagwarantuje Państwu pełne zadowolenie i satysfakcję zarówno z jakości wykonanej usługi, jak i jej ceny. Firma ARTMECH bazuje na latach swego doświadczenia i obecności na rynku zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji jest dla nas celem numer jeden i na niej budujemy długotrwałe relacje z klientem. Wiemy, że jeśli rozpoczniesz z nami współpracę, pozostaniesz na z nami na kolejnych wiele lat!

 

Nasz profesjonalny warsztat zajmie się kompleksowo problemem skrzyni biegów Twojego auta. Dogłębnie znając technologię jestesmy w stanie bezbłędnie zdiagnozować problem skrzyni. Naprawimy co możliwe do naprawienia - co nienaprawialne wymienimy. Naprawa lub regeneracja przekładni może odbyć się w naszym warsztacie lub w dowolnie przez Państwa wskazanym, gdyz działamy na terenie całego kraju.  

 

Jeśli zamiast naprawy lub regeneracji własnej przekładni zdecydują się Państwo na zakup skrzyni z naszej półki - możecie odebrać ją z naszego warsztatu lub my dowieziemy ją pod wskazany adres. Posiadamy zregenerowane przekładnie do wszystkich typów aut dostawczych dostępne od ręki i dowozimy je na terenie całego kraju . 

 

Każda zregenerowana przez nas skrzynia biegów otrzymuje roczną pisemną gwarancję zapewniającą Państwu spokojną głowę na wypadek nieprzewidzianych usterek.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

Witamy w firmie rodzinnej Artmech!

skrzynie biegów

733 560 444